ETKİNLİKLERİMİZ

Yıldız Teknik Üniversitesi Gezi ve Kampçılık Kulübü  olarak her yıl hem salon etkinlikleri hem de gezi etkinlikleri düzenliyoruz . Haydi bunları beraber inceleyelim.

GÖÇEBE

Her yıl düzenlediğimiz bu salon etkinliğimizde durgun hayatlarını bırakıp gezmeyi seçen , bunun için risk alan insanları sizlerle buluşturuyoruz , gezginlerimiz hem kendi hikayelerini anlatıyorlar hem de sizlerin sorularınızı cevaplayarak belki de içinizdeki gezgin ruhunun ortaya çıkmasını sağlıyorlar. Önceki GÖÇEBE etkinliklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

UNITRA

Unitra etkinliğimizde work and travel , camp and travel gibi alanlarla ilgilenen şirketleri getirerek sizlerin bilgi almasını sağlıyoruz. Herkesin hayali olan bu yurt dışı  fırsatları Ünitra ile gerçek olma yolunda bir adım daha ilerliyor.

Önceki UNITRA etkinliklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

DOĞA ANA 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel olarak sadece kadınların katıldığı, 2 gün 1 gece süren “Doğa Ana Kampı” etkinliğimiz ile sınırları olmadığına inandığımız kadınların Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Tamamen kadınların emekleri ile ortaya çıkan bu etkinliğimizin önceki yıllardaki uygulamalarına buradan ulaşabilirsiniz.