UNITRA 2018

UNITRA’18 etkinliğimizi Beyza Kendirli ve Seray Sağlam’ın koordinatörlüğünde, 17-18 Ekim 2018 tarihlerinde, Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde, 2 gün ve 6 oturum şeklinde gerçekleştirdik. -Etkinliğimizin ilk günü Interrail oturumu ile başladı. Bu otururumuzda “Nasıl Interrail yaparız?” sorusuna cevap aradık ve merak ettiğimiz her soruyu Interrail Türkiye kurucusu Bestami Köse’ye sorduk. 1 kişiye Interrail bileti hediye etmeyi de unutmadık.

 

İkinci oturumumuzda Atlas Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık Şirketi’ni ağırladık. “Work and Holiday nedir?” ve “Atlas danışmanlığı ile yurt dışına nasıl çıkarabiliriz?” gibi sorulara bilgilendirici cevaplar aldık. Oturum sonunda 2 kişiye 2 hafta Londra Dil Okulu Eğitimi hediye ettik. -İlk günün son oturum konuğu ise Gençtur idi. Pek çoğumuzun hayallerini süsleyen Avrupa gençlik kampını bir de işin bileninden, Gençtur’dan dinledik. Yetmedi, 3 kişiye de Avrupa Gençlik Kampı hediye ettik 🙂.

 

 

İkinci gün oturumlarımıza Youthart ile başladık. Erasmus+ projeleri ile ilgili sorularımıza cevaplar bulduk. Oturum sonunda yine kimseyi eli boş göndermedik, 1 kişiye yurt içi gönüllük projesi ve 1 kişiye de erasmus+ projesi hediye ettik. -İkinci oturumumuzda Endless Abroad bizlere yurt dışında dil okulu okumak ile ilgili aydınlatıcı bilgiler verdi. Oturum sonunda 5 kişiye 2 hafta Londra Endless Ofis’te Staj imkanı sağladık. -Altıncı ve son oturumumuz için ise sahnede Ozman vardı. Okyanusları aşmak, Amerika’yı görmek istiyorum diyenlerimize Work and Travel programı ile ilgili bilgiler verdi. Süreci baştan sona konuştuk, sorularımızı ise işi en iyi bilenlere, daha önce work and travel yapmış olanlara sorduk ve 1 kişiye de Ozman sponsorluğunda work and travel programı hediye ettik.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir